BİZİ TAKİP EDİN

DUYURULAR

TÜMÜ

2020-2021 BURS

2020-2021 burs başvurularımız 01 Eylül 2020 tarihinde başlayıp 20 Eylül 2020 tarihinde son bulacaktır. Adayların vakfımıza şahsen başvurarak müracaat forumlarını almaları gerekmektedir. Burs komisyonu kararı ile 2 yıllık öğrenim görecekler ve ara sınıfların başvuruları kabul edilmeyecektir. Akşehir merkez mahalle veya bağlı civar mahalle ve köylerinde ikamet eden öğrencilere burs desteği sağlanmaktadır.[...]

28-08-2020
AKSEV SEVGİSİ MESAFE DİNLEMİYOR
08-10-2018

AKSEV SEVGİSİ MESAFE DİNLEMİYOR

Hemşerimiz Reha TÜTÜNCÜ Amerika’da katıldığı maratona AKSEV adına katılıyor. Şehrimiz değerli eğitimcilerinden emekli öğretmen Ziya Tütüncü’nün oğlu, Yıllardır iş hayatına Amerika’da devam eden Reha Tütüncü’nün Şehrimiz ve vakfımızın adını bu etkinlik vasıtası ile uzak diyarlarda duyurması bizleri gururlandırmıştır kendisine vakfımıza yaptığı bu anlamlı katkı için teşekkür eder sevgi ve selamlarımızı sunarız.

İyilik Peşinde Koşuyorum!
 
Neden Koşuyorum?
Amacım, bir fakirin aşına, bir öğrencinin bursuna, engelli kardeşlerimizin bir derdine, yetim ve öksüz çocuklarımızın geleceğine küçük de olsa bir katkı sağlayabilmek. 42,2 km mesafeli bu yarışta atacağım yaklaşık 40.000 adım, bu amaçlar peşinde olacak.
 
AKSEV
İyiliğin beş harfli adresi AKSEV (Akşehir Kültür Sağlık Eğitim Vakfı) kuruluşundan bugüne yüzlerce öğrenciye burs vermenin yanı sıra ilaçtan yiyeceğe, yakacaktan giyeceğe ihtiyacı olan binlerce insanın derdine derman olmuş bir kuruluş. Küresel düşün, yerel davran prensibinden hareketle ben de desteğimi memleketimin bu güzide kurumuna veriyorum. Siz de bana katılır mısınız?
Nasıl Katkıda Bulunabiliriz?
Bağışlarınızı AKSEV’in bağış hesaplarından herhangi birine yapabilirsiniz. Hesap numaralarına www.aksev.org.tr adresinden erişebilirsiniz.
 
4 Kasım 2018’te New York Maratonu’nda koşacağım. Bu üçüncü maratonum. Sizlerin de desteğiyle en anlamlı koşum olmasını umuyorum.
Reha Tütüncü